Burun Estetiği

ŞEHİR DIŞINDAN GELEN HASTALARIMIZ İÇİN


https://www.serkanbariskan.com/wp-content/uploads/2017/06/op.dr_.serkanbariskan.png

Burun estetiği, günümüzde pek çok kişinin daha doğal ve yüzüyle uyumlu burun sahibi olmak için tercih ettiği yollardan biri olmak ile beraber her geçen gün daha fazla kişinin estetik ve sağlık sebebiyle başvurduğu bir cerrahi yöntem olmaktadır. Fakat burun estetiği ile hala sık sorulan sorular mevcut ve bu soruların cevaplanması aklınızdaki soruların ve korkuların yok olması için çok önemli.

Burun Estetiği İçin Hangi Mevsim Daha Uygun?

Burun estetiği ameliyatında en çok yanlış bilinen konulardan biri de budur. Burun estetiği ameliyatında her hangi bir mevsim tercihi yoktur. Sadece yaz mevsiminde uyulması gereken (güneş gözlüğü takılmaması v.b.) kurallar vardır.

Burun Estetiği Ameliyatında Burun Kemiği Kırılır Mı?

Burun estetiği ameliyatlarının hepsinde burun kemiği kırma işlemi gerçekleştirilmez. Sadece burun kemeri çok fazla olan hastalarımızda bu yöntem tercih edilebilmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatından Sonra İyileşme Süreci Ne Kadar Sürmektedir?

Burun Estetiği Ameliyatları genellikle 1 ile 2 saat arasında sürmektedir. Fakat özellikle ameliyat öncesinde mutlak suretle bir ön değerlendirme süreci gerçekleştirmek gerektiğinden dolayı özellikle şehir dışından gelecek hastalarımızın bu konuyu konaklama süreci için planlamaları gerekmektedir.

Muayene esnasında, hastamızın ofisimizde hazırlanan ortamda çeşitli açılardan burnunun fotoğrafları çekilerek ameliyat sonrasında nasıl bir buruna sahip olacağı özel bir program sayesinde gösterilmektedir. Bu sayede hastamız daha ameliyat olmadan önce sonrasında nasıl bir değişikliğe uğrayacağını görebilmektedir.

Ortalama 1-2 saat süren ameliyat sonrasında hastamız bir gün tedbir amaçlı yatış yapmakta sonrasında ise taburcu edilmektedir. Ortalama 2-3 gün içinde sosyal yaşantısına dönebilmektedir.

Burun Estetiğinde Ameliyatı Sonrasında ?

Burun estetiği ameliyatı sonrasında hastamız 1 gün hastanede yattıktan sonra taburcu olmakta ve 2-3 gün içinde sosyal yaşantısında dönebilmektedir. Ameliyatın türüne göre de çok az olan morluk ve şişlik sosyal yaşantınıza etki etmeyecek sürede yok olacaktır.

Havaalanı Transferi İmkanı Var mı?

Burun estetiği merkezimize kendi olanaklarımızla ulaşma imkanınız yoksa, merkezimize bu durumu öncesinde bildirmeniz durumunda havaalanında karşılanarak otelinize ulaşma imkanınız sağlanacaktır.

Transferin Ardından Geri Dönüş ?

Özellikle uzak lokasyonlarda yaşayan ve uzun süreler karayolu seyahati yapacak veya uçak ile geri dönüş yapacak hastalarımız için burun estetiği operasyonundan sonra 2 gün daha ekstradan dinlenme öneriyoruz. Bu durum ameliyat sonrası iyileşme süreciniz için önem arz etmektedir.

Konaklama İmkanları Nelerdir?

    Hastalarımız için özel anlaşmalar yaptığımız oteller tercih edildiği takdirde, oteller tarafından hastalarımıza özel indirim imkanları sağlanacaktır.